Magijos pasaulis | RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magijos pasaulis | RPG

Virtualus magijos pasaulis Hario Poterio gerbėjams.
 
rodiklisPortalIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Amabel / Gracella

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Amabel

Amabel


Auksas : 500
Pranešimų skaičius : 334

Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella EmptyTr. 11 03 2009, 16:05

Sveiki Smile
Čia aš, foto senoka, bet neturiu laiko pasidaryti naujų.
Amabel / Gracella GetImageas
Taip pat su grupe iš baseino, 2007 pabaigoj, Belgijoj. Trečia iš kairės, laikau beždžionėlę Very Happy
Amabel / Gracella GetImage
Trumpa biografija
Aš esu Gabrielė, gimiau 1995.08.28, zodiakas - mergelė. Gyvenu Vilniuj, neturiu nei brolių nei sesių, bet auginu jūrų kiaulytę (Džerę) ir Vėžlį (Nindzę). Mokausi Žemynos pagrindinėj mokykloj. Smile
Po pamokų:
Lankau meninį plaukimą, gaila, kad tik tris kartus per savaitę, nes man tai ŽIAURIAI patinka. I love you Čia mano truputį senas šokis, galite pasižiūrėti https://www.youtube.com/watch?v=3XQ4hN0T41U&fmt=18 . Šone prie susijusių video tikriausiai rasite daugiau mūsų grupės šokių... Dar mokausi prancūzų kalbos, šiek tiek groju pianinu.
Kiti pomėgiai:
Dar mėgstu... Kurti grafiką, kas man sekasi ne tobulai. Very Happy Kartais dalyvauju RPG, ne tik lietuviškuose, nes, pasigirsiu Embarassed, tikrai gerai moku anglų kalbą. Jau taip aišku, man patinka Haris Poteris. Daug keliauju ir domiuosi kitų šalių kultūra. Dar šiek tiek domiuosi mada ir panašiais dalykais. Šiaip mano pomėgiai dažnai keičiasi, nes aš linkusi išbandyti naujus dalykus, bet ilgai prie jų neužsilaikau.
Aš ir kompiuteris
Turiu du kompiuterius, vieną nešiojamą, kitą stacionarų. Nu ir vieną labai seną. Prie kompiuterio praleidžiu nemažai laiko, dažniausiai pasitikrinu paštą, susirašinėju su draugais per Skype, naršau po YouTube, ieškau muzikos šokiams, kuriu grafiką, RPG'inu. Grafikai naudoju GIMP. Esu užsiregistravusi neopets.com, one.lt, deviantart.com, youtube.com, keliuose forumuose. Atrodo viskas... Arrow
Aš ir muzika
Kaip sakiau, truputį groju pianinu, gražaus balso neturiu, bet kartais padainuoju. Mėgstu šokti, netik vandeny. Muziką dažniausiai siunčiuosi per zmule. Paskutiniu metu nebesiklausau populiariosios muzikos, o renkuosi garso takelius, Vanessą Mei ir neįkyrią klasiką. Meniniam plaukimui dažniausiai renkuosi muziką iš filmų garso takelių, filmų treilerių. I love you
Ateities planai:
Nežinau, nežinau... Tobuliausia būtų studijuoti verslo vadybą, dar gauti trenerio licenziją, po to su drauge įkurti meninio plaukimo klubą/mokyklą, kurioje būtų galima lankyti ir paprastą plaukimą bei gimnastiką. Vadovati tai mokyklai/klubui ir dirbti trenere... Populiarinti šį sportą Lietuvoje ir kada nors paruošti olimpinę komandą... Bet tai tik svajonės, sunkiai įgyvendinamos. scratch

Taigi, jeigu jums nenusibodo skaityti ar nepalaikėte manęs beprote, tuomet šaunu. lol!
Atgal į viršų Go down
https://magijospasaulis.catsboard.com
Sve?ias
Svečias




Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella EmptyTr. 11 03 2009, 16:58

Oo pirmą kartą pažiūrėjau tavo plaukimą! Nice xD.
Atgal į viršų Go down
Amabel

Amabel


Auksas : 500
Pranešimų skaičius : 334

Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella EmptyTr. 11 03 2009, 17:06

Ačiū.
Bus daugiau pavasarį, mes šoksim vien tik mano kurtos choreografijos duetą. Bus kaip mini spektaklis.
KAIP NEREALIAI LAUKIU...
Atgal į viršų Go down
https://magijospasaulis.catsboard.com
Sve?ias
Svečias




Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella EmptyTr. 11 03 2009, 17:32

Amabel rašo:
Ačiū.
Bus daugiau pavasarį, mes šoksim vien tik mano kurtos choreografijos duetą. Bus kaip mini spektaklis.
KAIP NEREALIAI LAUKIU...
Oho, tu choreografiją joms kursi xDD.
Atgal į viršų Go down
Cristina Scabbia
Mokytojas
Cristina Scabbia


Auksas : 500
Pranešimų skaičius : 28

Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella EmptyTr. 11 03 2009, 17:33

omgš..Plauki tai tikrai nerealiai o.o
Aš aplamai apie meninį plaukimą pirmą kartą dabar perskaičiau xD
Atgal į viršų Go down
Amabel

Amabel


Auksas : 500
Pranešimų skaičius : 334

Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella EmptyTr. 11 03 2009, 18:23

Heh. Populiarinu Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://magijospasaulis.catsboard.com
Annė Delusive
Pirmakursis (-ė)



Auksas : 500
Pranešimų skaičius : 150

Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella EmptySk. 05 04 2009, 02:27

Perskaičiau viską :> Susidomėjau, o ft. Tai negaliūūū tokia SWEET xD
Atgal į viršų Go down
Amabel

Amabel


Auksas : 500
Pranešimų skaičius : 334

Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella EmptySk. 05 04 2009, 02:31

Aww, ačiū Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://magijospasaulis.catsboard.com
Annė Delusive
Pirmakursis (-ė)



Auksas : 500
Pranešimų skaičius : 150

Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella EmptySk. 05 04 2009, 02:32

xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Amabel / Gracella Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amabel / Gracella   Amabel / Gracella Empty

Atgal į viršų Go down
 
Amabel / Gracella
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magijos pasaulis | RPG :: Žiobarų pasaulis :: Tikrieji Mes-
Pereiti į: